قوانین

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت کیو فالوور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و متعاقبا خریدار نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به خریدار است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت کیو فالوور و استفاده از خدمات ارائه شده توسط کیو فالوور به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کیو فالوور از سوی خریدار است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین کیو فالوور از سوی خریدار است .

3- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند .

4- روش ارتباطی مستند کیو فالوور با خریدار، شماره موبایل است که خریدار در فرم سفارش سایت کیو فالوور ثبت کرده است.

5- روش ارتباطی مستند خریدار با کیو فالوور، آیدی تلگرام مندرج در سایت کیو فالوور است.

6- کیو فالوور از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

7- در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از 60 روز کاری استارت و انجام نشود، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد، البته به بند 15 بستگی دارد که واجد شرایط درخواست استرداد است یا خیر .

8- کیو فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند، کیو فالوور به هیچ وجه اکانت های مشتریان را جهت ارائه نمونه کار در اختیار هیچ کسی قرار نمیدهد.

9- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد.

10- فالوور های ارائه شده توسط کیو فالوور پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ و ابقای فالوورها هم بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره پیگیری اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و بصورت پیامک برای خریدار ارسال میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

13- درخواست خریدار با مشخصات و شماره موبایل به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی کیو فالوور رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

14- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق روش های دیگر اقدام به افزایش فالوورهای و … صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت کیو فالوور مختار است تمام فالوورها و دیگر محصولات سفارش داده را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

15-سفارشات حداکثر طی 72 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند، شایان ذکر میباشد با توجه به حساسیت بعضی از شبکه های اجتماعی احتمالا تکمیل سفارش به یک هفته و شاید هم بیشتر بطول بینجامد، شایان ذکر است که در صورت استارت سفارش و افزایش فالوور پیج خریدار حتی به مقدار 5 فالوور امکان توقف سفارش، عودت هزینه و یا تغییر آیدی اینستاگرام به هیچ وجه ممکن نیست ، پس در این شرایط کاربر حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد و باید منتظر تکمیل سفارش خود از جانب سایت باشد حتی اگر چند ماه به طول بینجامد بخصوص در شرایط اعلامی سایت که اعلام شده است در مورخه 28 / 02 / 1398 به بعد (به دلیل محدودیت های شدید اینستاگرام) تمامی سفارشات با تأخیر و با کُندی شدید انجام خواهند شد، لطفاً قبل از ثبت سفارش این موارد را در نظر بگیرید در غیر اینصورت بعد از ثبت سفارش حق هیچگونه لغو سفارش ، اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ پرداخت شده را به هیچ وجه از سایت کیو فالوور ندارید، شایان ذکر میباشد در صورت صلاحدید مدیریت در شرایط خاص برای عودت هزینه تمام بررسی های افزایش فالوور انجام میشود و در صورتیکه هر مقدار فالووری که به اکانت مشتری افزایش داده شده بود مابقی مانده فالوور طبق تعرفه خریداری شده از هزینه کل کسر و مابقی مبلغ عودت داده میشود که در این شرایط مشتری حق اعتراض، شکایت و … را به هیچ وجه از سایت کیو فالوور ندارد.

16- تمام محصولاتی که در سایت کیو فالوور فعال هستند و عنوان شده که دارای اکانت های ایرانی و خارجی هستند، هیچ تضمینی بر اینکه چند درصد ایرانی و چند درصد خارجی است ، نیست . در این نوع سفارش همه جوره اکانت وجود دارد و خریدار حق اعتراض در این محصولات را به هچ وجه ندارد و به هیچ وجه مبلغ پرداخت شده عودت داده نخواهد شد، خریدار موظف است قبل از اقدام به خرید به این نکات توجه و ریسک آن را بپذیرد.

17- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد، در صورتی که کاربر اکانت خود را در حال افزایش فالوور و …تبدیل به خصوص کند سفارش آن بصورت تکمیل شده ثبت میشود و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد، پس تا تکمیل سفارش و دریافت پیامک اتمام سفارش از جانب کیو فالوور باید در این خصوص نهایت احتیاط را داشته باشید.

18- ریزش تمام محصولاتی که با عنوان اینکه اکانت های مورد استفاده جهت (فالوو ، لایک ، کامنت و …) واقعی هستند ، بصورت واقعی بوده و مجموعه کیو فالوور هیچگونه تضمینی برای ابقای اکانت های تزریق شده را ندارد و باید خریدار قبول داشته باشد که وقتی اکانت های واقعی به پیج ایشان تزریق میشود باید انتظار ریزش را هم داشت، ریزش هم به پیج خریدار بستگی دارد که محتوای آن باب میل مخاطبین و یا فالوورهای جذب شده است یا خیر … به همین جهت مجموعه ما هیچگونه تضمینی برای حفظ و ابقای حتی 1 مخاطب و یا فالوور های تزریق شده به اکانت ثبت شده خریدار ندارد و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد .

19- تمامی سفارشات انجام شده در سایت ، قبل از سفارش و بعد از سفارش از اکانت مشتریان عکس گرفته و ذخیره میشود، با توجه به تغییرات ثانیه ای بر روی اکانت خریداران اعم از ریزش و … اثبات تکمیل سفارش با ارئه این تصاویر انجام میشود و کاربر هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ پرداخت شده را به هیچ وجه از سایت کیو فالوور ندارد و باید تصاویر ذخیره شده را قبول داشته باشد.

20- اضافه شدن تمامی فالوور ها و مابقی سفارشات از طریق اَپ های ایرانی صورت میگیرد که کاملا واقعی هستند، بعضاً دیده میشود که اکانت هایی بدون عکس پروفایل ، بدون عکس پست و … هستند که این اکانت ها برای استفاده های گوناگون ساخته شده اند که این مجموعه به هیچ عنوان تضمین نمیکند که همچین اکانت هایی به پیج خریدار اضافه نمی شوند، خریدار موظف است که این موارد را قبل از خرید بپذیرد و بعد از تکمیل سفارش خریدار هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ پرداخت شده را به هیچ وجه از سایت کیو فالوور ندارد .

21 – تمام بندهای درج شده باید توسط خریدار خوانده شود و با قبول کردن بند بند این قوانین اقدام به خرید کند ، چناچه خریدار بعد از خرید ادعا کند که قوانین را مطالعه نکرده و درخواست عودت هزینه و از سرگیری سفارش را دارد به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و امکان اعتراض و شکایت از جانب خریدار به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.